VII Spartakiada Ciepłowników

VII Spartakiada Ciepłowników


Pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego tradycyjnie, jak co roku odbyło się Spartakiada Ciepłowników, tegorocznym Gospodarzem Spartakiady byli: Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Ciepłowników w Polsce w Tomaszowie Mazowieckim oraz Zarząd Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.
Uczestnikami spartakiady byli pracownicy 10 firm Ciepłowniczych (200 osób), w których działają nasze organizacje związkowe z miast: Busko Zdrój, Bydgoszcz, Kielce, Końskie, Łowicz, Skierniewice, Staszów, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń i Rzeszów.
Spotkanie ciepłowników odbyło się 10 czerwca na terenie ośrodka ‘MOLO’ w Smardzewicach bezpośrednio przy zalewie Sulejowskim. Zawody sportowo rekreacyjne zdecydowanie wygrała drużyna z Skierniewic. Klasyfikowane były tylko trzy pierwsze drużyny: drugie miejsce zdobyła ekipa z Rzeszowa a trzecie Staszów. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów przez Wiceprezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Pana Tomasza Jurka i Prezesa ZGC Pana Błażeja Spychalskiego oraz indywidualnych nagród, które ufundował Zarząd Krajowy NSZZ Ciepłowników w Polsce wszyscy bawili się przy dobrym jedzeniu i muzyce. Następna Spartakiada zostanie zorganizowana przez zwycięską drużynę, czyli spotykamy się w Skierniewicach lub okolicy, więc do zobaczenia za rok.
Podziękowania dla Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Pana Marcina Witko i Pana Grzegorza Bednarka udziałowca, ZGC w Tomaszowie Maz. Sp. z o.o. za ufundowanie pucharów.

Przewodniczący
Sławomir Kapała

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz